Antibakteriální fólie HEXIS PURE ZONE® chrání displeje kopírek Canon

Společnost CHIYODA INTEGRE SLOVAKIA, s.r.o., s mateřskou společností v Japonsku, používá antibakteriální fólii HEXIS PURE ZONE® na ochranu displejů, které dodává do tiskáren Canon.

Ptali jsme, proč se rozhodli používat zrovna naši ochrannou fólii.

NA JAKÉ APLIKACE VYUŽÍVÁTE ANTIBAKTERIÁLNÍ FÓLII HEXIS PURE ZONE®?

Jsme dodavatelem dílčích komponentů do tiskáren Canon. Fólii používáme na polep displejů multifunkčních kancelářských strojů, tj. kopírek a tiskáren Canon.

CO VÁS VEDLO K POUŽITÍ PRÁVĚ TOHOTO MATERIÁLU?

Potřebovali jsme vyřešit otázku ochrany zdraví uživatelů multifunkčních kancelářských strojů a kopírek Canon. A to nejen v nelehké době šíření COVID-19, ale i s přesahem na období běžných chřipek, letních ataků salmonely, či jiných virových a bakteriálních nemocí, které se velice snadno přenáší pouhým dotekem.

Pokud si představíte fluktuaci lidí, která se u tiskáren a kopírek vystřídá, zejména ve velkých korporátních společnostech, je tato ochrana opravdu na místě.

Vzhledem k evropským certifikacím a unikátnosti materiálu v podobě ochrany pomocí iontů stříbra, jsme si vybrali právě fólii HEXIS PURE ZONE®. Jiný materiál na trhu nesplňoval naše vysoké požadavky.

TOTO ŘEŠENÍ POUŽÍVÁTE JIŽ VÍCE JAK ROK. JAK SE VÁM OSVĚDČILO?

Poptávka po tomto typu polepu roste. I dle vlastních testů, které jsme s odstupem času pro svou kontrolu dělali, se ukázalo, že účinnost Antibakteriální fólie HEXIS PURE ZONE® zůstala nezměněná. Samotné nás toto zjištění překvapilo. Upřímně, čekali jsme lehkou odchylku oproti prvotním měřením.

Velmi dobrá zpětná vazba je i od samotných uživatelů tiskáren a kopírek. Dle hodnocení oceňují zvýšený zájem o jejich zdraví a cítí se na pracovištích bezpečněji.

Děkujeme paní Naďi Benfoddové za rozhovor a přejeme mnoho dalších spokojených uživatelů.

COMIMPEX PRINT s.r.o. | Haškova 153/17, 638 00 Brno - Lesná | IČ: 01620428, DIČ: CZ01620428 | Společnost je zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 78812