Jak se realizoval polep antibakteriální fólií HEXIS Pure Zone v kavárně Amadeus cafe v Ostravě?

Své zkušenosti a postřehy, jak vidí aplikaci antibakteriální fólie a co fólie přináší její kavárně, nám sdělila majitelka kavárny Amadeus Cafe paní Zedníčková. Do kavárny k ní chodí návštěvníci všech generací, nejčastěji však zákazníci 40 let a výše.

Proč jste se rozhodli pro použití a aplikaci antibakteriální fólie HEXIS Pure Zone?

Snažím se o zákazníky starat ve všech směrech. Fólie by měla pomoct našim hostům cítit se u nás bezpečněji

Jaká opatření v restauraci po znovu otevření kavárny používáte?

Řídíme se nařízením státu. Pochopitelně nesmí chybět antibakteriální gel. Fólie nám ale pomůže udržet frekventované plochy, kterých se zákazníci dotýkají, čisté i mezi jednotlivými čistícími cykly

Jaké má podle Vás hlavní výhody antibakteriální fólie HEXIS Pure Zone?

Fólii jsem si vybrala díky laboratorním testům, patentu a certifikacím ISO, které jsou známkou ověřené funkčnosti fólie.
Přesvědčila mě také její neměnná dlouhodobá účinnost.

Myslíte si, že Vám fólie HEXIS Pure Zone pomůže přilákat a udržet zákazníky a že je důležitá pro jejich bezpečnost?

Ano, toto byl můj záměr. Vždyť zdraví a bezpečnost je pro každého na prvním místě. Doufám, že zákazníci budou mít pocit, že se o ně skvěle starám a že mi na jejich zdraví záleží.

Jak probíhala aplikace fólie a komunikace s aplikační firmou? Co byste vzkázala ostatním zájemcům o fólii?

Aplikaci fólie realizovala firma Factory velkoplošný tisk s.r.o. Spolupráce s ní byla bezproblémová. Rychle mi vysvětlili výhody a určili způsob a místo použití fólie. Aby mohli udělat kalkulaci na míru, přijeli k nám a vše si proměřili. Předešlo se tak možným nedorozuměním, protože právě této části procesu jsem se nejvíc obávala. Následně přivezli již naformátovanou fólii, jejíž lepení pak proběhlo velice rychle. Bylo vidět, že tito lidé svou práci ovládají a také ji rádi dělají.

Která místa jste nechala v kavárně polepit? Kolik bylo použito m²? Jak dlouho trval polep?

Nechala jsem polepit madla na vstupních dveřích, madla u dveří na toaletu, kavárenské stoly a vitrínu se zákusky. Vše, na co zákazníci často sahají. Celkově jsme spotřebovali asi 10 m² fólie. Vše bylo nalepeno za 3 hodiny.

Bylo nutné povrchy nějak ošetřit před samotnou aplikací fólie?

Já jsem nijak zvlášť povrchy neošetřovala. Provedla jsem pouze běžný úklid. Pracovníci aplikační firmy si povrchy před polepem vyčistili sami, aby pod fólií nebyl prach.

Jak dlouho by měla fólie vydržet?

Fólie je plně funkční po dobu 5 let. Navíc chrání samotný povrch stolů před poškozením.

Už máte na dveřích, či vitríně štítek HEXIS Pure Zone?

Ano, štítky jsou důležité, aby zákazníci byli schopni rozpoznat, která plocha je fólií chráněná a věděli, že se nacházejí v čisté zóně. Štítky jsou opatřeny jak dveře, tak stoly či vitrína.

Doporučila byste antibakteriální fólii HEXIS Pure Zone i ostatním restauracím, hotelům, známým? Proč?

Ano, doporučila. V dnešní rizikové době určitě. Beru to jako prevenci a nejjednodušší formu jak dodržovat hygienické standardy. Navíc k nám chodí i starší hosté – milovníci kávy a především na ně bychom měli brát ohled. Jak jsem řekla na začátku, ráda bych poskytla svým zákazníkům hygienicky bezpečné prostředí v maximální možné míře.

Pohled aplikační firmy

Jak se Vám s fólií pracovalo? Aplikace Vám připadá snadná, standardní, náročná?

Fólie je litá, dobře tvarovatelná, což umožňuje polepit opravdu tvarově jakkoliv náročný povrch. Lepidlo je silné a to zaručuje dlouhodobou mechanickou trvanlivost polepu. S fólií se pracuje skvěle. Navíc fólie vizuálně nijak nemění charakter polepovaných ploch.

Kolik bylo použito m² na polep kavárny Amadeus? Jak dlouho trval polep?

Pro realizaci kavárny Amadeus jsme použili asi 10 bm materiálu. Polepovali jsme vstupní dveře, dveře na toaletu, stoly a vitrínu. Práce nám i s čištěním zabrala asi 3 hodiny. Samotnému lepení předcházela konzultace se zákazníkem, vytipování a měření polepovaných ploch.

Znáte štítek HEXIS Pure Zone zaručující identifikaci a autentizaci fólie?

Ano. Štítek zákazníka upozorňuje a zároveň ubezpečuje, že zóna, ve které se nachází, poskytuje nejvyšší možné hygienické standardy.

Znáte výhody fólie, které konkurenční produkt nemá?

Určitě. Je to jeden z důvodů, proč materiál nakupujeme. Splňuje ISO normy, je laboratorně testovaný a patentovaný. Což je pro nás i naše zákazníky záruka, která dokládá funkčnost produktu. Toto konkurenční produkty poskytnout neumí.

Jak probíhala aplikace fólie a komunikace s firmou COMIMPEX PRINT, co byste vzkázal ostatním zájemcům o fólii?

Pojďte do toho taky! Aplikace fólie je velice snadná, lehce se s ní manipuluje i když vyžaduje určitou zručnost. Co se týče spolupráce s firmou COMIMPEX PRINT a s paní Janou Dostálovou (obchodní ředitelkou společnosti), je vše na jedničku ve všech směrech. Jsme spokojeni. Můžeme říci, že spolupráce s firmou COMIMPEX PRINT je dlouhodobá a již jsme společně zrealizovali
mnoho i nestandardních zakázek.

COMIMPEX PRINT s.r.o. | Haškova 153/17, 638 00 Brno - Lesná | IČ: 01620428, DIČ: CZ01620428 | Společnost je zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 78812